Hlavná Zábava Travis Kelce sa dusí, keď diskutuje o bití brata Jasona v Super Bowl: Sledujte

Travis Kelce sa dusí, keď diskutuje o bití brata Jasona v Super Bowl: Sledujte

Aký Film Vidieť?

travis jason kelce Zobraziť galériu   Rihanna vystupuje počas polčasovej show na futbalovom zápase NFL Super Bowl 57 medzi Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles v Glendale, ArizSuper Bowl Football, Glendale, Spojené štáty americké - 12. februára 2023   Rihanna vystupuje počas polčasovej show na futbalovom zápase NFL Super Bowl 57 medzi Kansas City Chiefs a Philadelphia Eagles v Glendale, Ariz.
Futbal Super Bowl, Glendale, Spojené štáty americké – 12. februára 2023   Barbadoská speváčka Rihanna vystupuje počas polčasu Super Bowlu LVII medzi šampiónom AFC Kansas City Chiefs a šampiónom NFC Philadelphia Eagles na State Farm Stadium v ​​Glendale, Arizona, 12. februára 2023. Každoročný Super Bowl je zápas majstrovstiev NFL medzi AFC šampión a šampión NFC a koná sa každý rok od januára 1967. Super Bowl LVII Kansas City Chiefs vo Philadelphia Eagles, Glendale, USA - 12. februára 2023
Obrazový kredit: John Angelillo/UPI/Shutterstock

tabletky na chudnutie, ktoré fungujú rýchlo a lacno

V poradí pre Travis Kelce vyhrať rok 2023 Super Bowl , jeho brat, Jason Kelce , musel v hre utrpieť zdrvujúcu prehru. Chlapci hrali v zápase proti tímom, pričom Travis kraľoval s Kansas City Chiefs, ktorí porazili Jason's Philadelphia Eagles 38:35. Travis dostal emócie počas tlačovej konferencie po zápase, kde po zápase diskutoval o svojej interakcii s Jasonom na ihrisku.

'Nie je nič, čo by ste mohli skutočne povedať milovanej osobe v takejto situácii,' povedal Travis a utieral si slzu. 'Stále žartuješ a hovoríš, že chceš poraziť svojho brata na najväčšom pódiu všetkých čias, ale je to zvláštny pocit. Ten tím mal skvelé vedenie, skvelých trénerov, očividne to vyšlo až do konca. Pre tých Orlov máme všetku úctu na svete. Nemôžem mu povedať nič iné ako to, že ho milujem a odohral pekelnou sezónu.'

zakázaný uber po tweetnutí
  travis jason kelce
Travis a Jason Kelce po zápase. (John Angelillo/UPI/Shutterstock)

Uprostred osláv na ihrisku po zápase si Travis na chvíľu našiel čas objať svojho brata predtým, ako to pôjde osláviť so svojimi spoluhráčmi. Keď pršali konfety, Jason sa uistil, že neodišiel z ihriska, kým si našiel chvíľu, aby zablahoželal svojmu malému bratovi. Mama dvojice, Donna Kelce , bola tiež na trávniku a dala si záležať byť tu pre oboch jej chlapcov. Donna utešila Jasona tým, že ho dlho objala, a potom to oslávila aj s Travisom.

Travis skóroval touchdown počas hry a bol MVP Patrick Mahomes strane, keďže náčelníkom bola odovzdaná ich trofej. Chlapci sa po víťazstve bavili až do skorých ranných hodín. Oslavy budú pokračovať aj 15. februára prehliadkou víťazstiev v Kansas City. Toto znamená Travisovo druhé víťazstvo v Super Bowle, pretože predtým viedol Chiefs k W v roku 2020 proti San Francisco 49ers.

Kliknutím sa prihláste na odber a získajte náš bezplatný denný bulletin HollywoodLife aby ste dostali najhorúcejšie novinky od celebrít.